Box

 

Natural

Box Natural składa się z 9 cm stelaża z płyty meblowej, na stelażu umieszczone są sprężyny kieszeniowe PocketOriginal™ o grubości 15 cm, a następnie 2 cm pianki Richlux®. Dodatkowo wypełniony jest włókniną i całość obleczona jest pokrowcem z materiału tapicerskiego oraz przewiewnej dzianiny, znajdującej się w górnej warstwie materaca. Łączna grubość 27 cm.

  

 Memory

Box Memory składa się z 9 cm stelaża z płyty meblowej, na stelażu umieszczone są sprężyny kieszeniowe PocketOriginal™ o grubości 12 cm, a następnie 2 cm pianki Richlux®. Dodatkowo wypełniony jest włókniną i całość obleczona jest pokrowcem z materiału tapicerskiego oraz przewiewnej dzianiny, znajdującej się w górnej warstwie materaca. Łączna grubość 24 cm.

 

Classic 

Box Classic składa się z 9 cm stelaża z płyty meblowej, na stelażu umieszczone są sprężyny Open Coils o grubości 10 cm, a następnie 2 cm pianki Richlux®. Dodatkowo wypełniony jest włókniną i całość obleczona jest pokrowcem z materiału tapicerskiego oraz przewiewnej dzianiny, znajdującej się w górnej warstwie materaca. Łączna grubość 22 cm. 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl