Budowa

 

Łóżko kontynentalne składa się z czterech głównych elementów:

 

  • Topper - wierzchnia część łóżka, składająca się z pianki oraz obleczona jest pokrowcem z dzianiny, którą można w łatwy sposób ściągnąć i umieścić w pralce.
  • Materac -  pośredni i równocześnie najważniejszy element łóżka, składa się z trzech warstw: pianki, następnie z rzędów sprężyn kieszeniowych oraz kolejna warstwa pianki. Dodatkowo wypełniona jest włókniną i całość obleczona jest pokrowcem z materiału tapicerskiego oraz przewiewnej dzianiny znajdującej się w dolnej i górnej warstwie materaca. Taka konstrukcja umożliwia wykorzystanie obu stron materaca i zwiększanie jego trwałości.
  • Box - najniższy element łóżka, składający się ze skrzyni wykonanej z wysokiej jakości płyty meblowej, wewnątrz skrzyni umieszczone są rzędy sprężyn bonelowych lub kieszeniowych. Następnie na wierzch sprężyn umieszczona jest pianka. Dodatkowo wypełniona jest włókniną i całość obleczona jest pokrowcem z materiału tapicerskiego oraz przewiewnej dzianiny znajdującej się w górnej warstwie boxa.
  • Wezgłowie - dodatkowo można wzbogacić swoje łóżko stylowym wezgłowiem. które służy jako element dekoracyjny oraz chroni ścianę za łóżkiem przed zabrudzeniem.

 

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl