Formy płatności

Przelewy24.pl

Jeżeli preferujesz płatność online umożliwiamy płatność przez platformę Przelewy24.

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymujesz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do produkcji.

Przelew na konto bankowe zaliczka 50 %

Płatność jak Przelew na konto bankowe jednak umożliwiamy wykonanie część zapłaty po odbiorze łóżka. Wymagana zaliczka w wysokości 50% wartości zamówienia. Reszta zapłaty po otrzymaniu łóżka.

mBank mRaty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

Rachunek Bankowy

ING Bank Śląski 78 1050 1445 1000 0092 4884 4657

Klabo Klaudia Rzadkosz, Sieniawa 22a, 34-723 Sieniawa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl