Materac

 

Natural + 

Materac Natual+ składa się z sprężyn kieszeniowych PocketOriginal™ o grubości 15 cm, natomiast w górnej i dolnej części znajduje się 4 cm pianki Talalay Latex. Dodatkowo wypełniony jest włókniną i całość obleczona jest pokrowcem z materiału tapicerskiego oraz przewiewnej dzianiny, znajdującej się w dolnej i górnej warstwie materaca. Łączna grubość 25 cm. 

 

Natural

Materac Natual składa się z sprężyn kieszeniowych PocketOriginal™ o grubości 12 cm, natomiast w górnej i dolnej części znajduje się 4 cm pianki Talalay Latex. Dodatkowo wypełniony jest włókniną i całość obleczona jest pokrowcem z materiału tapicerskiego oraz przewiewnej dzianiny, znajdującej się w dolnej i górnej warstwie materaca. Łączna grubość 22 cm. 

 

Classic + 

Materac Classic+ składa się z sprężyn kieszeniowych PocketOriginal™ o grubości 15 cm, natomiast w górnej i dolnej części znajduje się 3 cm pianki Richlux®. Dodatkowo wypełniony jest włókniną i całość obleczona jest pokrowcem z materiału tapicerskiego oraz przewiewnej dzianiny, znajdującej się w dolnej i górnej warstwie materaca. Łączna grubość 24 cm.

 

Classic

Materac Classic składa się z sprężyn kieszeniowych PocketOriginal™ o grubości 12 cm, natomiast w górnej i dolnej części znajduje się 3 cm pianki Richlux®. Dodatkowo wypełniony jest włókniną i całość obleczona jest pokrowcem z materiału tapicerskiego oraz przewiewnej dzianiny, znajdującej się w dolnej i górnej warstwie materaca. Łączna grubość 20 cm.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl