Pytania i odpowiedzi

 

Czy można ustalić z której strony będzie dana twardość łóżka?

Tak, należy w formularzu gdzie wpisujemy nasze dane wpisać w informacjach dodatkowych po, której stronie łóżka(patrząc na niego od przodu) chcemy daną twardość.

 

Łóżko kontynentalne zbudowane jest z niepołączonych ze sobą elementów czy nie będzie problemu z przesuwaniem się pojedynczych elementów między sobą?

 

Nie, wynika to z zastosowania przez nas technologi AntiRush. Jest to pokrycie dzianiny specjalną gumą, która przez zwiększone tarcie uniemożliwia przesuwanie się elementów między sobą.

 

Czy należy obracać materac na drugą stronę?

Tak, dla długoletniego utrzymania łóżka kontynentalnego w dobrym stanie zalecamy co pół roku obracać materac na drugą stronę. 

  

Czy można prać pokrowce materacy?

Tak ale tylko topper, oprócz modelu Exlusive, który posiada cały pokrowiec z dzianin i zapinany jest zamkiem błyskawicznym. Topper Exlusive oraz materac główny posiada zamek błyskawiczny, lecz jest złożony z materiału oraz dzianiny. Dlatego też ściągnięcie i wypranie takiego pokrowca spowoduję jego odkształcenie.

  

W jakiej formie łóżko zostaje dostarczone?

Łóżko zostaje dostarczone 5 paczkach, osobno pakowany jest materac z topperem, boxy, wezgłowie oraz pudełko z nóżkami.

 

Jak wygląda montaż łóżka kontynentalnego?

Montaż jest bardzo prosty, potrzebne są tylko do tego 2 osoby aby prawidłowo zamontować wezgłowie. Instrukcje montażu dostarczana jest z każdym łóżkiem oraz można ją pobrać pod tym linkiem: Instrukcja montażu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl