Sprężyny

 

W naszych materacach i box'ach stosujemy sprężyny szwedzkiej firmy Starspring, która już od 1918 roku wytwarza swoje produkty. Do naszych łóżek stosujemy sprężyny kieszeniowe PocketOriginal™, StretchPocket™ oraz Open Coils:

 

Sprężyny kieszeniowe PocketOriginal™

Sprężyny kieszeniowe PocketOriginal™ - stanowi podstawę naszego asortymentu sprężyn kieszeniowych, obejmującego dwie grubości 12 cm i 15 cm. Każda sprężyna formatki kieszeniowej  PocketOriginal™, umieszczona jest w oddzielnej kieszonce wykonanej z włókniny zapewniającej dużą wytrzymałość. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda sprężyna pracuje niezależnie, co pozwala na doskonałe dopasowanie materaca do ciała i właściwe ułożenie kręgosłupa podczas snu.  Hartowane sprężyny. Niezmienna najwyższa, jakość w każdej partii. Doskonałe rozłożenie nacisku.

 

Sprężyny kieszeniowe StretchPocket™

Sprężyny kieszeniowe StretchPocket™ - bardzo niska formatka kieszeniowa, która zastosowana jako część toppera Exlusive zapewnia niezrównaną miękkość powierzchni. Hartowane sprężyny. Nadają się do materaców wierzchnich i regulowanych łóżek. Doskonałe rozłożenie nacisku.

 

Sprężyny Open Coils

 alt=

Sprężyny Open Coils - bez kieszeniowa formatka sprężynowa, charakteryzująca się dużym podparciem i ograniczonym przenoszeniem ruchu. Charakteryzuje się mniejszą średnicą sprężyny niż w przypadku Bonnell. Biegnące wzdłuż sprężyny spiralne druty są zablokowane, aby uniknąć uszkodzenia obić i tapicerki.  Hartowane sprężyny. Mniejsza średnica sprężyny i spiralnego drutu zablokowanego celem uniknięcia uszkodzeń. Przyjazne dla środowiska, łatwe w recyklingu.

 

Sprężyny firmy Starspring spełniają wszystkie standardy ISO

 

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl