Topper

 

Exlusive 

Topper Exlusive to wyjątkowa odmiana toppera. Wyróżnia się tym, że bardziej przypomina materac niż tradycyjny topper. Składa się z 4 cm pianki Talalay Latex, 3 cm sprężyn kieszeniowych StretchPocket™ oraz 4cm pianki Celsius®. Całość obleczona jest pokrowcem z materiału tapicerskiego oraz przewiewnej dzianiny znajdującej się w dolnej i górnej warstwie materaca. Łączna grubości 14 cm.

 

Natural +

Topper Natural wypełniony jest 7 centymetrową pianką Talalay Latex, dodatkowo uzupełniony jest włókniną oraz całość obleczona jest pokrowcem z przewiewnej dzianiny. Łączna grubości 9 cm. 

 

Natural 

Topper Natural wypełniony jest 4 centymetrową pianką Talalay Latex, dodatkowo uzupełniony jest włókniną oraz całość obleczona jest pokrowcem z przewiewnej dzianiny. Łączna grubości 6 cm. 

  

 Memory +

Topper Memory wypełniony jest 7 centymetrową pianką Celsius®, dodatkowo uzupełniony jest włókniną oraz całość obleczona jest pokrowcem z przewiewnej dzianiny. Łączna grubości 9 cm.

 

 Memory

Topper Memory wypełniony jest 4 centymetrową pianką Celsius®, dodatkowo uzupełniony jest włókniną oraz całość obleczona jest pokrowcem z przewiewnej dzianiny. Łączna grubości 6 cm.

 

 Classic +

Topper Classic wypełniony jest 7 centymetrową pianką Richlux®, dodatkowo uzupełniony jest włókniną oraz całość obleczona jest pokrowcem z przewiewnej dzianiny. Łączna grubości 9 cm.

 

 Classic 

Topper Classic wypełniony jest 4 centymetrową pianką Richlux®, dodatkowo uzupełniony jest włókniną oraz całość obleczona jest pokrowcem z przewiewnej dzianiny. Łączna grubości 6 cm.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl