Porozmawiajmy o łóżkach! 0
Porozmawiajmy o łóżkach!

Cześć!

Tak jak ogłaszałem rozpoczynamy nasz cykl edukacyjny na temat łóżek kontynentalnych. Wiem, że możecie potraktować ten cykl jako kryptoreklamę jaką po części jest ;) jednak głównym moim celem jest abyście wiedzieli o łóżkach więcej, przez to byli bardziej świadomymi konsumentami. Wystarczy wstępu zaczynamy!

Pierwsze wzmianki o łóżkach mamy już z okresu neolitycznego, gdzie nasi przodkowie dla lepszego komfortu spania tworzyli pierwsze materace z liści czasem przykryte skórą zwierząt. Aby już w 3600 roku p.n.e. stworzyć pierwsze łóżko wodne wykonane w Persji, które składało się ze skóry zwierzęcej wypełnionej wodą! Także już od początku naszej historii ludzie chcą spać wygodnie, nie ma się co dziwić sen to 1/3 naszego życia plus czas na inne formy spędzania wolnego czasu :P. Dzisiaj mamy już lepszą technologię lecz cel ciągle jest ten sam. Ja chciałbym opowiedzieć wam coś więcej o łóżkach kontynentalnych, które zostały wynalezione pod koniec 19 wieku. Osobiście sam posiadam taki typ łóżka i muszę przyznać, że nie chce mi się z niego wstawać. Chcecie pochwalić się swoją aranżacją sypialni z łóżkiem w roli głównej?

Nie ma problemu, proszę o wrzucanie zdjęć w komentarzach. W następnym tygodniu kolejna porcja wiedzy, zapraszam do polubienia i komentowania!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl